Boğa Burcu Özellikleri

Boğa Burcu Özellikleri

Boğa Burcu Özellikleri burç yorumcuları tarafından araştırılmaktadır. Boğa burçları hedefler doğrultusunda ilerlerken, tüm dikkatleri toplayabilme yeteneklerinin yanında maddecilikleriyle bilinir. Bir şeylere sahip olma onların yaşam şekli olmaktadır. Oldukça güvenilir olan Boğa burçları, insanlara yardım etmekten hoşlanırlar.   Sürekli somut konularla uğraşmayı seven Boğa Burçları tüm bunlara rağmen çevresi tarafından sevilen ve aranan, örneklemelerle işlerini başarılı bir şekilde yürüten bir karaktere sahiptir. Bundan dolayı ruhsal olarak da doyumlu kişilerdir. Olayları organize ederken rahatlıklarını gözetecek ve kendilerinin zevkine göre yaşanmasını severler. Yaşamdaki isteklerini elde ettikleri zaman hiç kimse onları farklı yöne çekemez. Paraya rahatça ulaşabilmek için parayı araç olarak görürler. Mal ve mülk edinme konusunda oldukça becerikli olan Boğa burcu finans ve yatırım konusunda da oldukça bilgililerdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Koç Burcu Özellikleri

Boğa Burcu Kadını Özellikleri

Güçlü fiziksel yapıları sebebiyle kendilerine özgüvenleri oldukça fazladır. Gerçek aşkı ararken yanlış evlilik yapabilirler. Oldukça sessiz ve sakin yapınız olsa bile derin ve yoğun duygulara sahiptirler. Ses tonları oldukça güzel olan boğa burcu kadını sanata karşı eğilimlerini engelleyemezler. Güzelliğe ve uyuma olan tutkuları herkesin ilgisini çeker. Her şeyden şikayet eden bir yapıları olmadığından dolayı gereğinden fazla sorumluluk alabilirler. Annelik ve eş olmak onlara çok yakışır. Hiç bu kadar eviyle bütünleşen, evine önem veren kişi göremezsiniz. Hem sakin hem de dişi yapılarıyla çocuklarını ve sevdiklerini çok güzel taşırlar. Çocuklarını daha küçük yaştan itibaren disiplinli ve derli toplu yetiştirirler. Mutfak malzemelerine karşı zaafları vardır. Uzun saatler mutfakta geçirebilirler. Boğa burcu kadını aynı zamanda kıskanç tavırlarıyla da ön plana çıkmaktadır.

Boğa Burcu Erkeği Özellikleri

Hem ciddi hem de sakin yapılarıyla iyi bir aile reisi olabilirler. Oldukça sabırlı, pratik ve çözümleyici yapıları vardır. Doğuştan babalık duygusunu hissettiklerinden dolayı çevresindeki her çocuğa şefkat gösterebilirler. Yüksek standartta bir hayatları olduğundan dolayı konforlu olan her şey onlar için uygundur. Yaşamları boyunca en büyük amaçları sevdikleriyle beraber duygu dolu anlar yaşamalarıdır. Köklerine bağlılığıyla bilinen boğa burcu ömür boyu yaşlı akrabalarının yardımına koşmasıyla bilinirler. Birinin hayatının temel taşları oldukları için başı sıkışan bir dostu olduğunda her zaman onların yanında olacaktır. Özel günlerinde hediye almayı çok seven Boğa burçlarını hediyesiz bırakmamalısınız.

Boğa Burcu Aşk Hayatı

Boğa Burcu için aşk oldukça cesurdur. İnatçı ve bağnaz yönleri pek çok erkeği pes ettirecek güçtedir. Oldukça güzel ve özel yapısıyla hemen her erkeğin başını döndürebilir. Aşk sanatı çözmüş bir hava içinde gezerken çevresinde olan pek çok kişi onları erken fark eder. Komşu çocuklarıyla beraber büyüyüp de onlarla evlenen pek çok boğa burcu tanıyoruz. Yıllar sonra gençlik zamanlarında yaşadıkları hikayeleri anlatırken herhangi bir utanma hissetmeyeceklerdir.

 Boğa Burcu İş Hayatı

Aşırı disipline önem veren Boğa burcu herşeyi kendi içinde çözmeye çalışması pek çok kişi için ters bir durum olabilir. Özellikle pratik çalışmayı, ekip içinde çalışmayı seven kişilerin onu anlamasını elbette beklemiyoruz. Acele işleri sevenlerin pek anlaşamayacağı kişiler olan boğa burçları kendi hedeflerine ulaşmak için öylesine çok çalışırlar ki yanında çalışanlar kişisel hedeflerini kontrol altında tutmakta zorlanabilirler.

Boğa Burcu Sağlık

Sakin yapısına rağmen, yorulmak bilmeyen enerjiye sahip olan Boğa burcu hangi işi yaparlarsa yapsınlar enerjisini en iyi şekilde kullanacaklardır. Dünya nimetlerinden faydalanmak için aşırı gezme ve yeme içme konusunda aşırıya kaçmak onlar için normaldir. Bazıları olağan üstü güçlü olsa da diğerlerine göre acıya dayanıklıdır. Doktorların öğütlerini aynen dinleyen ve ilaçlarını düzgün alan boğa burcu kış aylarında dikkat etmezlerse boğaz ağrısı, ses kısıklığı ve bronşit sorunuyla karşılaşabilir. Kiloyla ilgili tüm rahatsızlıklar onları bulacaktır. Troid bezlerinin iyi çalışması için haftanın üç günü balık yemeleri gerekir.

Boğa Burcu Ünlüleri

Boğa Burcu Ünlüleri hemen herkes tarafından merak edilmektedir. Boğa burcu ünlüleri arasında:

Esra Balamir, Cem Yılmaz, Ece Erken, Okan Bayülken, Özcan Deniz, Nehir Erdoğan, Demet Akalın, Salvadore Dali, Karl Marks, Sig Mund Freud, Asil Nadir, Nükhet Duru, Kanuni Sultan Süleyman, Kraliçe Iı. Elizabeth, Lenin, Barbra Streisand, Evita Peron, Honore De Balzac, Johannes Brahms, Gary Cooper, Henry Fonda, Jehudi Menu Hin, Bertrand Russell, Shakespeare, Stevie Wonder, Serpil Çakmaklı, Demet Akalın, Jülide Ateş, Şebnem Dönmez, Ferda Anıl Yarkın, Ayhan Işık, Saddam Hüseyin

gibi isimler yer alır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir