İkizler Burcu Özellikleri

İkizler Burcu Özellikleri

İkizler burcu kadını: konuşkan, arkadaş canlısı, sosyal olmayı seven bir burçtur. Her aldığı yeni bilgiden çok mutlu olur. Bilgiye aç, öğrenmeyi çok seven bir burçtur. Gezmeye yeni yeni yerler keşfetmeye çok meraklıdırlar. İkizler burcu kadını duygusuz gibi görünebilir fakat durum öyle değildir. İkizler kadını duygularıyla mantığını her daim eşit tutmaya çalışır. Tutamadığı zamanlarda dengesizlik yaşarlar. İkizler Burcu Özellikleri nelerdir?

İkizler Burcu Kadını Özellikleri

Duygularına nazaran mantığı ağır bastığı zamanlarda, gündüz sizi çok severken, gece aniden ayrılık kararı alabilirler. Bu burçlar sosyal çevrelerinde çok aktif olmadıklarını düşünürlerse, kendilerini çok fazla ifade edemediklerini hissederlerse çok büyük depresyon yaşayabilirler. İkizler burcu çok aktif, neşeli, bilgiyi seven bir burç olduğundan dolayı karşısındaki insana çok güzel enerji verir. Karşı tarafa yeni yeni bilgiler aktarmak ister. İkizler burcu kadını ilişkisinde zekadan etkilenen bir kadındır. Partnerinin en çok da bu özelliği, ikizler kadınını etkiler. Onun için yakışıklılık, para pul, ev, araba her daim ikinci planda kalır. Partnerinin yapmış olduğu yeniliklerden, başarılardan daha çok etkilenir. İkizler kadını gezmeyi yeni yeni yerler keşfetmeyi seven bir burç olduğu için karşısındaki insanda da bu özellikleri arar.

Karşısındaki insanın onu kısıtlamamasını ister. Mesajlaşmayı telefonda uzun uzun konuşmayı çok severler. İkizler kadını sürprizleri çok sever. Bu durum karşısındaki insandan çok etkilenmesine neden olur. İkizler kadını ile çok keyifli bir hayat sürdürebilmek mümkündür. Ikizler burcu hava elementi burcudur. Rengi sarı ve turuncudur. Yönetici gezegeni Merkürdür. Pozitif yapısı ve zekası değişken özellikleri ile ün salmıştır. İkizler burcunun ikna yetenekleri çok gelişmiştir. Karşısındaki insanı hemen ikna edebilirler. Hazırcevaptırlar bir konu ile ilgili bilgileri yoksa dahi biliyormuş gibi yapmayı çok severler. Ün elde etmekten ve bunu yedi cihan’a duyurmaktan çok hoşlanırlar. İlişkilerinde şeffaf bakış açısına sahip olurlar. Duygularında derinleşmekten korkarlar. Çok Konuşurlar. Konuşurken gereksiz detaylara girdiklerinden dolayı, karşı tarafı sıkabilirler. Tutarsız olabilirler. Aynı anda birden fazla partnere yer verebilecek bir burçtur. İkizler burcu, en çok anlaştıkları burçlar; terazi ve kovadır. Anlaşamadıkları ise balık ve başaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Boğa Burcu Özellikleri

İkizler Burcu Erkeği Özellikleri

İkizler burcu erkeği değişken bir burca sahiptirler. Pek çok şeye ilgi duyabilirler. İkizler erkeği konuşkan, sosyal çevresine bağlı bir burçken bir anda Melankolik olabilirler. Hayattan bütün bağlarını bir anda koparabilirler. İnanılmaz bir depresif hale bürünebilirler. İkizler erkeği zeka burcu olarak tanınır. Bunun yanında duygularına da çok fazla yer verir. İkizler erkeğinin duygu geçişleri çok hızlı gelişir. Sabah çok neşeliyken, akşam çok fazla depresif olabilir. İkizler erkeği Flört etmeyi çok sever. Öncelikle karşısındaki insanla arkadaş olmaya çalışır, sohbet etmeye çalışır. karşısındaki insanı ölçüp tartmaya çalışır. Karşındaki insanın en çok zekasına aşık olur. İkizler erkeğini en çok karşındaki insanın zekası etkiler fakat kendisinden daha zeki olmasını kaldıramaz. Bu durumu sürekli olarak örtbas etmeye çalışır. İkizler erkeği ilişkide çok iyidir Fakat karşı tarafa ilk başta Arkadaşça yaklaştığı için ve bu durumuda uzun tuttuğu için ilişkiye çok geç kalabilir. Karşı taraf ikizler erkeğinin hareketlerinden kendisine karşı bir şeyler olduğunu hisseder ama bir adım görememesi şaşırtabilir. İkizler erkeği yaşadığı ilişkide aşırı kıskanç olur Fakat karşı tarafa güvenliği takdirde bir o kadar da rahat olurlar.

İkizler erkeği ile anlaşmak pek de kolay değildir. Duygu geçişleri çok yoğun olduğundan dolayı karşı tarafı baya zorlayabilir. Bunlar dışında çok eğlenceli, imkanları dahilinde bonkör, birlikte olduğumuzda kaliteli zaman geçirebileceğiniz bir burçtur. İkizler erkeğinin kötü taraflarından bir tanesi çok usta yalan söyleyebilir. Karşı tarafa kendisini olduğundan bambaşka bir insan gibi gösterip bunu sürdürebilirler. İkizler erkeği tıpkı kendisi gibi Konuşkan yemeyi içmeyi, gezmeyi tozmayı seven aktif burçlardan hoşlanırlar.

İkizler erkeği evcimen olmadığı için gezmeyi tozmayı çok sevdiği için karşındaki insanın pasif olmasını sevmez. Sosyal çevresine ayak uyduracak kadınlardan hoşlanır. İkizler erkeği gölge taraflarını almışsa bir ikizler erkeğiyle olmak çok zor olabilir. Hayatınızı aşırı etkilerler fakat gölge taraflarını almamışsa, hayatınızda sizi en çok eğlendiren, mutlu eden burçlardan bir tanesi olur. İkizler erkeği ilişkisi bitse dahi karşı tarafla çok güzel bir arkadaşlık kurabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir