Yengeç Burcu Özellikleri

Yengeç Burcu Özellikleri

Yengeç Burcu Özellikleri özellikle burç sahibi ya da burç ile ilgili tanıdığı olan kişiler tarafından araştırılmaktadır. Hayatlarında her konuda hassas olan, alınganlığıyla ön plana çıkan ve kuruntusu çok olan Yengeç Burcu için tanımlanacak en iyi sözcük Hissederim olmaktadır. Altıncı hisleri çok kuvvetli olmakla beraber sorumluluk duyguları fazlasınca gelişmiştir. Hemen her işte olağanüstü ayrıntıcılıklarıyla ön plana çıkmakla beraber işlerinde mükemmeliyetçi olmaktadır. Etrafında olan kişiler onlarda hassasiyet bekledikleri için kolaylıkla geçinemezler. Keyifleri yerinde olduklarında neşeli, yardımsever, düşünceli ve anlayışlı olabilirler. Hayatlarında yakınlarını ve arkadaşlarını çok sevseler de bunu karşı tarafa çok yansıtamazlar.

Yengeç Burcu Özellikleri

Yengeç burçları hassas yapıya sahiptir. Ayrıca, alıngan ve evhamlı olduklarını da söylemek isteriz. Bu kişiler, sorumluluk almaktan da büyük keyif alırlar. Ayrıntıları çok severler. Bundan dolayı da işlerinin her zaman mükemmel olmasını isterler. Bu durumu, karşısındaki kişiden de beklerler. Yengeçler ayrıca oldukça duygusal bir yapıdadır. Çevresinde olup biten her şeye oldukça da duyarlıdır. Yine etrafından da aynı duyarlılığı beklemektedir. Eğer aynı duyarlılığı göremezlerse son derece zor insanlar olduklarını da söylemek isteriz. Bundan dolayı da yengeçlerle anlaşmak bazı durumlarda zor olabilmektedir.

Yengeçler hem iyi kalpli hem de oldukça yardımseverdir. Bu kişiler aynı zamanda, neşeli ve de anlayışlıdır. Ancak ortada herhangi bir sebep yokken somurtabildiklerini de belirtmek isteriz. Yani yengeçlerin modu bir anda düşebilir. Çok da alınganlardır. Çok ufak ayrıntıya bile takılabilir, bu duruma alınarak anında küsebilirler.

Yengeçler, çevresindeki insanları çok sevse bile onlara olan sevgilerini de kolay kolay belli edemez. Birine üzüldüklerinde o kişileri affetmeleri de uzun sürer. Çünkü kırıldıklarını unutmazlar. Bu kişiler, dini de en güzel şekilde yaşar ve bu konuya da son derece ilgililerdir. Yengeçler aynı zamanda, sabırlıdır. Tartışmaktan da hiç hoşlanmazlar. Tartışma anında bulunmaktan dahi nefret ederler. Bu kişiler, duygularını da oldukça iyi saklar.

Yengeç burcu kadını genel özellikleri

Yengeç burcu kadınları, son derece sakindir. Bazı anlarda da karışık duygular içerisinde olur. Bu dönemlerde yengeç kadınlarını tanımak bir hayli güç olur. Bu kişilerin merhametli ve sevgi dolu olduklarını da söylemek isteriz. Ayrıca ihtiraslılardır. Kırılmaktan hem korkarlar hem de oldukça rahatsız olurlar. Karşısındaki kişileri kırmayı da asla düşünmez ve hiç de sevmezler. Yengeçler, kapılarını da herkese kolay kolay açmaz.

Yengeç kadınları için anılar bir hayli önemlidir. Bu kişiler, geçmişlerinden hemen kopamazlar. Anılarına son derece bağlı kişilerdir. Birilerinin geçmişinden kötü bir şekilde bahsetmesini de hiç sevmezler. Yengeç kadınlarının anaç yapıda olduklarını da belirtmek isteriz. Kendisine hükmedilmesinden de nefret ederler. Eğer hükmeden kişi bir erkekse bu durumdan hiç ama hiç hoşlanmazlar. Yengeçler, kendilerinin her an yanında olacak birilerini arar. Her zaman duygusal geçişleri anlayışla karşılayacak birine ihtiyaç duyarlar. Bu kişiler, aldatılmaya da asla gelemez. Macerayı da hiç sevmezler.

Yengeç burcu erkeği genel özellikleri

Yengeç burcu erkekleri, dengeli ve sakin yapılarıyla dikkat çekmektedir. Bu kişiler, girdikleri ortamda neşeli halleriyle de hemen fark edilir. Yani, ortamın en neşeli kişileridir. Çevresindeki kişiler tarafından da çok fazla sevilirler. O yüzden de, her ortamda mutlaka olması gereken kişiler arasındadır bu burca sahip olan erkekler. Bu kişiler, her ortama da kolayca ayak uydurur. Ortama kolay adapte olmayan ve sürekli şikayet eden kişilerden de hiç hoşlanmazlar.

Yengeç burcu erkeği, ağır ve istikrarlı yapıya da sahiptir. Ayrıca, hem eşlerini hem de çocuklarını çok iyi sahiplenirler. Sevdiklerini de her daim korurlar. Bunların yanında kıskanç olduklarını da söylemek isteriz. Yengeç erkekleri, birilerine alındığı zaman kendilerini hemen ya kırıldığı kişiye ya da dış dünyaya bir anda da kapatıverir. Bunların yanında yengeç erkeklerinin son derece ketum olduğunu da söylemek isteriz. Duygularını hiçbir şekilde belli etmezler. Yüzlerine iyice baktığınızda bile asla duygularını anlayamazsınız. Oldukça da gizemli görünürler.

İkizler Burcu Özellikleri

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir