Akrep Burcu Özellikleri

Akrep Burcu Özellikleri

Akrep burcu olan kişiler, hayata tutkuyla bağlıdır. Asla, hiçbir işleri yarım olmamıştır. Bu kişiler, her zaman işlerini tamamlar. Bu özelliklerinden dolayı oldukça disiplinli olduklarını da söylemek isteriz. Mimiklerini de her an kontrol altında tutabilirler. Ancak sevindikleri, nefret ettikleri ya da kızdığı anlar mutlaka gözlerinden okunur. Kızdıkları zaman da oldukça tehlikeli olurlar.

Akrepler, ukala insanlardan hiç ama hiç haz etmez. Onlara hemen haddini bildirir. Bu kişiler, her zaman kendi bildiklerini de okur. Aksi bir durumda uzlaşmayı da hiç istemezler. Kolay kolay da inanmazlar. Kuşkucu yapıları vardır. Ancak inandıkları ne varsa sonuna kadar savunduklarını da söylemek isteriz. Herhangi bir çalışma esnasında, son derece sabırlı ve dikkatlidirler. İşlerini de hep özenli bir şekilde yaparlar.

Akreplerin birçok sırrı vardır. Bu sırları kimseyle paylaşmazlar. Ayrıca, arkadaşlarının sırlarını da çok iyi tutarlar. Bu kişiler, duygularını da çok iyi saklar. Bununla birlikte, herhangi bir olay olduğunda, olayı iyice araştırırlar ve gerçeğini öğrenmeye çalışırlar. Kararlı ve tutkulu kişilerdir. Nerede, ne yapmaları gerektiğini her daim bilirler. Akrepler, bazı kişiler tarafından sert de bulunabilir.

Akrep burcu kadını genel özellikleri

Akrep burcu olan kadınlar, oldukça sadık ve güvenilirdir. İnsanlara dünyasını açtıklarında ise çok farklı biri olurlar. Tabii, iç dünyalarını herkese açmadıklarını söylemek isteriz. Akrep kadını sonsuz aşkı aramaktadır. Kısa süren ilişkiler asla onlara göre değildir. Bu kişiler, evliliklerinde hayatın yükünü eşlerinden daha fazla yüklenmeyi de sevmektedir. Akrep burcu

Akrep burcu kadınlarının cinsel dürtüleri de bir hayli kuvvetlidir. Akrepler, güçsüz olan kişilerle birlikte olmayı da hiç sevmez. Onlarla evliliği dahi düşünmez. Akrep kadınları, partnerlerinin kendilerinden daha güçlü olmasını da ister. Bu kişiler, eşlerine karşı oldukça iyi ve anlayışlı olur. Ayrıca adaletli, zevkli ve seçici de olurlar. Duygularını da hem içten hem de derin yaşarlar.

Akrep kadınlarının arkadaşlığı da son derece iyidir. Akrepler, asla haddini de aşmaz. Nerede durmasını gerektiğini iyi bilir. İnsanlara yardım etmekten de bir hayli hoşlanır. Ancak kendine yardım yapılmasını istemez. Gerçekten ne zaman ihtiyacı olursa o zaman yardım edilmesini ister.

Yengeç Burcu Özellikleri

Akrep burcu erkeği genel özellikleri

Akrep burcu erkeklerinin sözel zekaları son derece kuvvetlidir. O yüzden de daima kadınların gönlünü hoş eden sözler sarf ederler. Bu konuda oldukça başarılılardır. Kadınlar da bu durumdan bir hayli etkilenir. Bir akrep burcu erkeği, aşık olunca yıllar sürebilir. Bu kişiler, aynı zamanda bir o kadar da sadık kişilerdir. Ancak bazı durumlarda kıskanç ve takıntılı olduklarını da söylemek isteriz.

Akrepler, olaylara her daim mantık çerçevesinde yaklaşır. O yüzden de çevrelerindeki kişiler onlardan hep akıl alır. Akreplerin hafızalarının güçlü olduğunu da söylemek isteriz. Akrep erkekleri, kendilerine çok fazla soru soran kişileri de pek sevmezler. O kişilerden koşar adım uzaklaşırlar.

Akrep burcu erkekleri, sığ ilişkilerin insanı da olmamıştır hiçbir zaman. Bu kişiler, çocuklarını da güçlü ve hayata karşı hep dik bir duruşla hazırlamayı ister. Yapılması gereken herhangi bir şeyin sürekli hatırlatılması durumundan da hiç hoşlanmazlar. Akrepler ayrıca, deri aksesuarlara bayılır. Deri bir çanta, deri bir cüzdan ya da deri bir ajandayı oldukça severler.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir