Aslan Burcu Özellikleri

Aslan Burcu Özellikleri

Aslan burcunun en belirgin özelliği yönetmedir. Bu burca sahip olan kişiler, ileri seviyede yönetme politikasına sahiptir. Bu kişilerin aynı zaman özgüvenleri de son derece yüksektir. Oldukça bakımlı olan aslanlar, her zaman ve her yerde son derece de dikkat çekmektedir. Aslan burcuna sahip olanlar, insanlara her an yardım eden, dost canlısı ve çevresi geniş kişilerdir. Bu kişiler, hayatı adeta bir film sahnesi gibi görürler. Tabii, kendilerini de filmin en önemli oyuncusu yani başrol oyuncusu olarak görürler.

Aslan burcu, çevresindeki herkese de bir hayli düşkündür. Aileleri, arkadaşları ve çevresinde sevdikleri kim varsa herkese karşı oldukça fedakar olurlar. Aynı zamanda, çevresindeki kişilerin hayatlarını düzenlemeye de kalkabilirler. Bu durum, aslanların olumsuz özellikleri arasında yer almaktadır. Onların hayat felsefesi mertlik ve dürüstlüktür. Yalandan asla haz etmezler, yalan söyleyen kişilerin yanında da asla bulunmazlar.

Aslanlar, pratik olmalarıyla da dikkat çeker. Her zaman çözüm odaklı olduklarını ve hızlı düşündüklerini de söylemek isteriz. Bu kişiler, azimli ve kararlı oldukları gibi, aynı zamanda çok da inatçıdır. Aslan burcuna sahip olan kişiler, giyinmeyi, eğlenmeyi ve gezmeyi de bir hayli sevmektedir. Bunların yanında, kendilerini eğitmekten de çok hoşlanırlar. Ayrıca etkileyici kişilerdir. Bu durum onlar için oldukça önemlidir.

Aslanlar, sabırlarını zorlayan kişilere karşı da oldukça serttir. İşte, o anlarda tam da aslan kesildiklerini söyleyebiliriz. Bu durum, etrafındaki kişileri de çoğu zaman korkutmaktadır. Aslanlar her zaman kraldır. Bundan dolayı da yönetilmekten hiç hoşlanmazlar. Hatta nefret ederler. Onlar daima yöneten taraf olmak ister.

Aslan burcu kadını genel özellikleri

Aslan burcu kadınları, hem güleryüzlü hem mütevazı hem de etkileyici kişilerdir. Aynı zamanda giydikleri kıyafetlerle de her zaman dikkat çekmeyi başarırlar. Bunun yanında, güzel olmalarından dolayı da her zaman övgü alırlar. Tabii, övgüye de bir hayli alışıklardır. Sevdiklerine karşı da hep anlayışlı, fedakar ve cömert olmalarıyla da bilinirler.

Aslan kadınları, aşık oldukları kişilere karşı da son derece romantiktir. Bu durum da onları, aşk hayatlarında vazgeçilmez yapabilmektedir. Aslan kadınlarının olumlu özellikleri bir hayli fazla olsa da evliliklerinin tuhaf bir şekilde bittiğini söylemek isteriz. Bu durum, bazen çocuklarıyla bazen de eşleriyle ilgili olabilmektedir. Yaşanan sorunlar nedeniyle evliliklerini bir anda bitirdiklerine de şahit olmaktayız.

Gençlik yıllarında, aslanların toy bir aşık olduğunu da belirtmek isteriz. Ancak ilerleyen yıllarda, ne istediğini bilen ve oldukça ihtişamlı bir aşık olarak karşımıza çıkarlar. Aslan kadınları, yalnız yaşamayı da asla düşünmez. Yaşamları boyunca yanı başında olacak ve kendilerine eşlik edecek sevdiği birinin mutlaka olmasını da isterler.

Dürüstlük aslan burcu kadınlarının adeta hayat felsefesidir. Dolayısıyla sevdiği kişiden sıkılsa dahi, onu aldatmayı aklının ucundan bile geçirmez. Bu kişiler, saygı duydukları bir eşe sahip olduğunda oldukça mutlu olur. Kendileri mutlu olunca, eşlerini de aynı oranda mutlu ederler. Bunun yanında, bir başkasının kafasına dahi takmayacağı şeyleri, aslan kadınları kolayca takabilir. Bu durum da, onları demoralize edebilir ve heveslerinin kırılmasına neden olabilir.

Yengeç Burcu Özellikleri

Aslan burcu erkeği genel özellikleri

Aslan burcu erkeğinin oldukça romantik ve coşkulu bir aşık olduğunu söylemek isteriz. Bu kişiler, sevdiğini her an hissettirmeyi de iyi bilirler. Sadece hissettirmekle kalmayıp dile getirmeyi de oldukça severler. Beraber oldukları kişiler de bir hayli şanslıdır. Çünkü aslan erkekleri, beraber oldukları kadınların ayaklarını adeta yerden keser.

Aslan erkeklerinin kelimelerle arası da son derece iyidir. Yani, kelimeleri bir araya getirme biçimlerinin oldukça iyi olduğunu vurgulamak isteriz. Bu durum da, birlikte oldukları kişileri epey bir etkilemektedir. Aslan burcu erkekleri ayrıca, topluluk içine girdiğinde kendilerini her zaman belli etmektedir. Bu kişiler hayatın en karizmatik erkekleri olarak da gösterilmektedir.

Aslan erkekleri, beraber oldukları kadınları etki altına almaya da onları izlemeye de bayılır. Bu kişiler, hangi durumda ya da nerede olursa olsun sevdiklerini her an söyler ve bu durumdan da asla çekinmez. Bunun yanında, karşı taraftan da ilgi görmeyi çok sever, birtakım sevgi sözcükleri duymaktan da çok hoşlanır. Eğer, partnerleri ilgi göstermezse tüm dengeleri de alt üst olur.

Tüm bunların yanında, aslan erkekleri sevdiği kişileri de kolay kolay bırakmaz. Yani, aslan burcuna sahip olan kişiler sizi seçti ise eğer, onlara karşı direnmeniz hiçbir şekilde fayda sağlamayacaktır. Bu kişilerin son derece güçlü yapıları da vardır. Ayrıca aslan erkekleri, çocuk yetiştirmede de son derece başarılıdır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir