Kova Burcu Özellikleri

Kova Burcu Özellikleri

Kova burcu olan kişilerin hayal gücü oldukça geniştir. Hem sezgisel hem de akılcı bir yapıya sahip olduklarını da söylemek isteriz. Bu kişiler, her zaman burnunun dikine de gider. Başkaları tarafından anlaşılmadığını da düşünürler. Kovalar, son derece samimi, sevecen ve sıcak kişilerdir. Ancak insanlara sıcak olsalar bile, aralarında hep bir mesafe bulundururlar. Bu yüzden de insanlar, kovalara yaklaşırken biraz çekinir.

Kova burcu, asla bencil değildir. Herkes, her zaman aynı imkana sahip olsun isterler. Özgürlüklerine de son derece düşkünlerdir. Bir anda sevgili, arkadaş ya da bir akrabasıyla olan ilişkisini hemen kesip atabilir. Kovalar, modern görünüşe de sahiptir. Fakat sabit fikirli olduklarını da belirtmek isteriz. Bu sebeple, aileleriyle yaşamaları da oldukça zordur. Çok da inatçılardır. Pek çok konuda, keşif yapmaktan da bir hayli keyif alırlar.

Kova burcu kadını genel özellikleri

Kova burcu kadınlarının özgürlüklerine düşkün olduklarını söyleyebiliriz. Evliliklerinden hemen vazgeçebilirler, arkasında bıraktıklarını da hiçbir şekilde düşünmezler. Bu kişiler, oldukça da dost canlısıdır. Bundan dolayı da çok sayıda arkadaşı vardır. Bir gün bir lise arkadaşıyla bile anında evlenebilir. Sonucunu ise asla düşünmez.

Kovalar değişebilen kişilerdir ancak yine de her zaman aynı kalan nadir burçlardan biridir. Bu kişiler çok da eğlencelidir. Yaşamları da epey bir hareketlidir. Evlilikleri her an eğlenceli ve de heyecanlı geçer. Kovaların çocuklarına, anne yerine bir abla gibi yaklaştıkları da görülür. Onlara her zaman yetişkin gibi davranırlar. Çocuklarının yeteneklerini oldukça erken şekilde keşfetmelerini de sağlarlar.

Kova burcu kadını ile evlenenlerin asla sıkılmayacağını da söylemek isteriz. Kovalar, evlendikleri kişiyle hayatı en keyifli şekilde paylaşır. Hem sürprizlere açıklardır hem de sürpriz yapmaktan bir hayli keyif alırlar. Ayrıca, söylenmesi gereken şeyi evirip çevirmeyi de hiç sevmezler. Söylemek istediklerini direkt olarak söylemeyi tercih ederler. Kova burcu kadınlarının zihinleri, akademik kariyer yapmak için de son derece müsaittir.

Kovaların aşk hayatları karmaşık bile olsa bu kişilerin ne istedikleri her zaman bellidir. Hiçbir şekilde de değişmez. Değişen zamana en iyi şekilde de ayak uydururlar. Bu konuda, hiçbir zaman zorlanmadıklarını da belirtmek isteriz. Kovaların gerçek dostları vardır. O kişileri, hiçbir şekilde de bırakmazlar. Kova burcu kadınları anılarına da oldukça bağlıdır. Kovaların çocukluğuna dair pek çok oyuncağı sakladığına da şahit olabilirsiniz.

Kova burcu erkeği genel özellikleri

Kova burcu erkekleri, hayatı oldukça ciddiye alır. Bu kişiler, oldukça da zekidir. Olayları her zaman akıllarını kullanarak değerlendirirler. Bundan dolayı da, anlaşılması zor kişiler olarak görünürler. Ne zaman ne yapacakları da asla tahmin edilemez. Bir başkasının aklına dahi gelmeyecek şeyleri, bir anda düşünebilme özellikleri de vardır. Kovaların, çevresindeki kişilerle de arasında hep bir ince perde vardır. Bu kişiler, çevreleri tarafından da bir hayli sevilir ve onların her daim beğenisini toplar.

Kova burcu erkekleri, aynı zamanda pratiktir. Nerede ve hangi şartlarda olursa olsun bir sonraki saati hatta günü bile öngörebilme potansiyeline sahiptir. Kafalarında o anları anında canlandırabilirler. Bundan dolayı da kovaların oldukça ileri düşünceli insanlar olduklarını söyleyebiliriz. Pratik olma özellikleri sayesinde, yaşanan herhangi bir olayı çok rahat kestirmeden çözüme kavuşturabilirler. Böylece insanlar, kova erkeklerinden de hep akıl almış olur.

Kova burcu erkekleri, son derece de politiktir. Yaşanan olaylar karşısında asla panik olmazlar. Sakin bir şekilde ilerlediklerini söyleyebiliriz. Kovalar, bir yandan insanların saygısını da toplar. Bu kişiler, yaşanan her durumu kontrol altında tutmayı da oldukça sever. Çelişkilerden de nefret eder. Çelişkiye neden olabilecek olan kişilerden de hiç haz etmez. Onları adeta görmezden gelir.

Akrep Burcu Özellikleri

Kovalar, son derece rahat ve cesur kişilerdir. Tabii, bu durumdan dolayı zaman zaman sorun yaşadıklarını da söyleyebiliriz. Bu kişilerin oyunculuk yetenekleri de bir hayli gelişmiştir. Rol yapmaktan çok hoşlanırlar. Öğrenmeyi de çok severler. Her daim mükemmeli hedeflerler. O yüzden bazı durumlarda sert davrandıklarını da söyleyebiliriz. Kovalar ayrıca konforlarına düşkün olmalarıyla da bilinir.

Kova burcu erkekleri, her zaman temkinlidir. Temkinli olmaları da başarılarını desteklemektedir. Bu kişiler, ayrıntıları da çok fazla önemser. Duygusal anlamda yaşadıkları hassasiyetleri ve kırgınlıkları da pek belli etmezler. Kovalar çocukları da çok sever. Bundan dolayı da onlarla arası her zaman iyidir. Çocukları, özellikle de elektronik eşyalarla eğlendirmekten çok hoşlanırlar.

Kova burcu erkekleri, arada da olsa yalnız kalmak ister. Bu dönemlerde insanlardan anlayış beklerler. Tabii, bu süreçte insanların üzerine gelmesinden de hiç ama hiç hoşlanmazlar. Kovalar, çocuklarının ayaklarının üzerine her zaman sağlam basmasını da ister. O yüzden bazı durumlarda, çocuklarını kendi başlarına bıraktıkları da olur.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir