Terazi Burcu Özellikleri

Terazi Burcu Özellikleri

Her burcun kendine özgü özelliği bulunmaktadır. Terazi Burcu Özellikleri de farklılık gösterebilir. Yaşamayı seven fakat her daim detaycı yapılarıyla adından bahsettiren terazi burcu Venüs tarafından yönetilmektedir. Oldukça güzel fiziğe sahip olan terazi burçları her bir detaya önem vermesiyle ön plana çıkar. Biz bugün sizlere Terazi Burcu Özellikleri konusunda detaylı bilgi vermeye çalışacağız.

Terazi Burcu Fiziksel Özellikleri

Terazi Burcu Fiziksel Özellikleri elbette kişiden kişiye göre değişiklik gösterse bile oldukça beğenilen bir yapıya sahiptir. Son derece güçlü fiziksel yapısı sayesinde terazi burçları her alanda ön plana çıkarlar. Terazi burçları genelde kahverengi saça sahiptir. Ten rengi açık olan terazi burcu koyu renk göz tonuna sahiptir. Metabolizmaları oldukça güçlü olan terazi burçları kolay kolay kilo almazlar. Terazi burçları genelde kişiler tarafından beğenilen ve kilo almaya meyillilerdir. Bundan dolayı terazi burcu kilo almaya meyilli bir burçtur.

Terazi Burcu Kişisel Özellikleri

Terazi Burcu Kişisel Özellikleri bakımından da cazibeli ve çekicilerdir. Hemen herkes tarafından çekici bulunan Terazi burçları hem keyifli hem de enerjik yapılarıyla ön plana çıkarak çevresi tarafından da ilgi görürler. Tartışmaktan kaçınmayan terazi burçları her daim hakkını savunmayı severler. Mantıklı davranmaktan hoşlanan bu borçlar her daim doğru karar almaktan hoşlanarak yaşarlar. Aynı zamanda mücadeleyi seven terazi burçları hemen her burçla uyumlu bir kişiliğe sahip olarak karşımıza çıkar.

Başak Burcu Özellikleri

Terazi Burcu Kadını Özellikleri

Terazi Burcu Kadını Özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Terazi burcu kadınlarının hemen hepsi tartışma çıktığı zaman keskin zekayla ön plana çıkar. Terazi burcuyla tartışmaya girmeyi istemezseniz eğer kendi kendiyle tartışacaktır. Şayet siz onu haksız çıkarırsanız hayatında zamanla herşeyi eşitleyecektir. O daima haklıdır ve sonunda son kararı verecektir. Terazi kadını eğer adil değilse dünyada hiç bir şey de eşit değildir. O bir Venüs kızı olarak bilinir. Hayatını her daim güzel ve zevkli yaşamak ve aynı zamanda tüm satın alacağı güzel şeyleri isteyecektir. Onların her daim büyük paralara ihtiyaçları yoktur. Seveceği ve isteyeceği erkeğin her daim özlemini çeker. Terazi kadınının hak ettiği hakkını vermek zorundasınız. Gerçekten bir diplomat olarak karşımıza çıkan terazi burcu kadını her daim nerede ne yapacağını bilirler. Nezaketi ve inceliği ona tüm kapıların anahtarını açar. Evliliğe bakış açıları dostça yapılan bir ortaklıktır. Yalnız kalmaktan hiç hoşlanmayıp insan ilişkilerine de önem verirler.

Terazi Burcu Erkeği Özellikleri

Terazi Burcu Erkeği Özellikleri bakımından diğer burçlardan ayrılır. Bu adamdan çok öğüt alacağınızı söylesek yanlış olmaz. Sizi mantıklı davranışlarıyla etkisi altına alabilecektir. İkna kabiliyeti çok yüksek olan Terazi Burcuyla beraberken eski hayal kırıklıklarını unutacaksınız. Her daim size iyi olduğunuzu hissettirecek ve sanki tüm dünyayı ayaklarınızın altında gibi hissedeceksiniz. Venüs’ün etkisinde hareket eden bu erkeklerle aşkınızın ömür boyu süreceğini düşünmemelisiniz. İşin en ilginç yanı ise ayrıldığı sevgilileriyle dost ve arkadaş kalan nadir kişilerdendir. Her daim size saygılı davranacak ve sizin hiç bir işinize burnunu sokmayacaktır. Sizin sınırlarınızı öğrenmek gibi bir merakı yoktur. Her daim onun inandığı şeylere saygı duymanız gerekir. Eğer onun düşüncelerine saygı duymazsanız size karşı tepkili olabilir. Terazi erkeğinin sosyal çevresinde bol ve zeki insanlar vardır. Çünkü onlar için yalan söylemek son derece iğrenç bir olaydır. Böyle düşünen bir duygu insan bedenini ve ruhunu kirleten bir durumdur. Bu durum anlaşılmadığı zaman Terazi erkeği size karşı farklılaşacaktır. Dostlarını iyi bir şekilde ağırlamayı bilen Terazi Burcu erkeğine aşık olursanız vakit kaybetmeden ona açılın.

Terazi Burcu Aşk Hayatı

Terazi Burcu Aşk Hayatı özellikle popülerliğiyle ön plana çıkar. Aşkın yaratıcısı olan Venüs önce sizi yaratmış sonra aşkı yaratmıştır. Sevgi arayışınızın bitmediğinden dolayı oldukça hassassınız. Bazı zaman aşsız yaşama korkusundan dolayı kendinizi farklı ve yanlış ilişkiler içinde bulunabilirsiniz. Evlilikle ve aşkla yoğrulmuşsunuz ve aşkta duygusallığı ve mantığı bir arada yaşarsınız. Çevreniz tarafından beğenilen ve sevilen bir insansınız.

Terazi Burcu İş Hayatı

Terazi Burcu hem yaratıcılığı hem de başarılı benliğiyle ön plana çıkar. Ona yakışan en önemli iş fazla zor olmasıdır. Neyin nerede olacağını ondan başkası bilemez. Oldukça huzursuz ve kaba ortamda çalışan Terazi burcu yanında çalışma göstermek çok keyiflidir. Oldukça mantıklı olan terazi burcu ilişkisinde ve karşılıklı alışverişiyle ön plana çıkar. Dış görünüşüyle de ön olana çıkan Terazi burcu farklı işlerde çalışmayı severler.

Kova Burcu Özellikleri

Terazi Burcu Ünlüleri

Terazi Burcu Ünlüleri hemen herkes tarafından merak edilmektedir. Terazi burcu ünlüleri arasında Brigitte Bardot, Catgerine Deneuve, Cem Özer, Cervantes, Christopher Reeves, Cliff Richards, Hülya Avşar, Jimmy Carter, John Lennon, Julio Iglesias, Klaus Kinski, Konficyus, Lizst, Meryl Streep, Michael Douglas, Nurseli İdiz, Oscar Wilde, Pavorotti, Rahmi Koç, Roger Moore, Sylvia Kristel, Turgut Ozal, Verdi, Tarkan, Ayşegül Aldinç Tarık Akan, Neşe Erberk, Levent Kırca, Yıldız Kenter Mehmet Aslantuğ, Eyşan Özhim bulunur.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir