Balık Burcu Özellikleri

Balık Burcu Özellikleri

Balık burcuna sahip olan kişiler, aşırı duygusal ve aynı zamanda çok da merhametlidir. Bu iki durum, onların en belirgin özellikleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kişiler, cömert oldukları gibi hem sabırlı hem de oldukça duyarlıdır. İnandırıcılıkları bir hayli yüksek olan balıklar, vicdan sahibi, sadık, dürüst ve uyumlu bireyler olarak da karşımıza çıkmaktadır. Balıklar, nere olursa olsun her yere ve her duruma da kolayca uyum sağlayabilmektedir.

Balık burçlarının hayata bakışları da son derece ciddidir. Ancak ayaklarının asla yere basmadığını da belirtmek isteriz. Yaşamı çok severler ve hayal dünyaları çok geniştir. Hayal dünyasında yaşamak onlar için oldukça keyiflidir ve bu durumdan da çok fazla mutlu olurlar. Balık burcuna sahip olan kişiler, kurnazdır da aynı zamanda. Sinirli yapıları vardır fakat bu durumu zeki tavırlarıyla en iyi şekilde kamufle etme özellikleri de bulunmaktadır.

Balıklar, kırılgan ve duygusal görünseler de oldukça güçlü bir kişiliğe de sahiptir. Bu kişilerin çok sık ağladığına şahit oluruz ancak gözyaşlarının kısa sürdüğünü de söyleyebiliriz. Duygusal anlamda pek çok kırıklık yaşayabilirler. Fakat bu durum karşısında asla pes etmezler. Bu durumu avantaja bile çevirebilirler. Yaşadıkları duygusal kırıklıkları biriktirerek pek çok anı da biriktirmiş olurlar.

Balık burcu kadını genel özellikleri

Balık burcu kadınları oldukça romantiktir. Bu kişiler aynı zamanda, aşık olmaya da son derece müsaittir. Balık kadınlarının hayal güçleri de oldukça geniştir. Dolayısıyla hayal etmekten büyük zevk duyarlar. Ancak bu kişiler, hayal kırıklığı da yaşamakta, duygusal kırıklık da… Fakat öyle bile olsa insanlardan asla uzaklaşmaz, yeni ilişkilerden de hiçbir zaman vazgeçmezler. Yani bu kadınların kalbinde iyileşmeyen duygusal kırıklıklar dahi olsa, yeni insan ilişkilerine her zaman kapıları açıktır. Denemekten hiçbir zaman korkmadıkları gibi yeni kişilere de her zaman umutla yaklaşırlar.

Balık kadınlarının duygusal anlamda kafalarının karışık olduğunu da belirtmek isteriz. Her daim karşılarındaki kişilerde güven ararlar. Bu yüzden zaman zaman yanlış insanlara güvendikleri de olur. Balık kadınları, alışkanlıklarına da bağlı değildir. Hayatında olan kişileri hemen bırakabilirler. İşte bundan dolayı da yeni ilişkilere her zaman açık olduklarını söylemek isteriz. Bu gibi durumlara hemen adapte olurlar.

Balık burcu kadınları, evliliğe de son derece yatkındır. Aile birliği onlar için çok değerlidir. Evlendiklerinde hemen çocukları olsun isterler. Ayrıca, aldatmak ve aldatılmaktan nefret ettikleri gibi, bu gibi durumları da hiç affedemezler. İlişkideki güveni yitirdikleri anda, o ilişkide asla kalmadıklarını da söylemek isteriz. Ayrıca, anılar da balık kadınları için çok önemlidir. Bu sebeple de balıklar, anılarına da oldukça bağlıdır. Hal böyle olunca da balık kadınlarının geçmişi hakkında olumsuz bir şeyler söylemek isterseniz, bir kez daha düşünmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Balık kadınları mantıklarıyla da hareket etmez. Onlar her zaman duygularıyla hareket eder. Bu kişiler aynı zamanda reddedilmekten de bir hayli korkar. Duygularını sakladıkları gibi, çoğu zaman da açığa vurmamayı tercih ederler. Herhangi bir işte, her daim güvenebilecekleri kişilerden destek almak isterler. Balık kadınlarının hislerinin de bir hayli güçlü olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca, herkes çok fazla önemser ama balık kadınları, annelerini daha bir başka önemser. Bu kişiler, annelerine olan bağlılıklarıyla da son derece dikkat çekmektedir.

Terazi Burcu Özellikleri

Balık burcu erkeği genel özellikleri

Balık burcu erkeğine geçtiğimizde ise ilk olarak bu burca sahip olan kişilerin yalnız olduğunu söylemek isteriz. Bu kişilerin hangi durumda ne yapacağını da asla kestiremezsiniz. Bir balık erkeği ile yakın ilişkiler içinde olmak sizin için şans mı yoksa değil mi bunu da asla bilemezsiniz. Her an onun sularında bulunmanızı ister. Tabii bu yolculukta, kendisine yavaş bir şekilde eşlik ederseniz, yola tek başına devam etmeyi de tercih eder.

Balık burcu erkekleri, her daim kendi bakış açısıyla yaşayan birilerini bulmak ister. Bir başkasının değer yargılarında ise asla yaşayamaz. Tüm bu özellikleri sebebiyle bu burca sahip olan erkekler, yapı itibarıyla etrafındakilere çok farklı gelmektedir. Bu farklılık durumu ise onların gizemli olmasını da sağlamaktadır.

Evli olan balık burcu erkekleri ise eşleri tarafından her zaman korunmaya ihtiyaç duymaktadır. Bu durumun özellikle de duygusal anlamda sürekli olmasını isterler. Duygusal anlamda korunma hali, balık erkekleri için oldukça önemlidir ve adeta bir ihtiyaçtır. O yüzden kadınların, balık burcu olan eşlerine mutlaka bu güveni vermesi gerekir. Güven verildiği takdirde ise evliliklerin çok daha uzun soluklu olacağını belirtmek isteriz.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir