Yay Burcu Özellikleri

Yay Burcu Özellikleri

Yay burcu kadını ; Her daim neşeli, enerjik, yaşamı seven bir karakterdir. Enerjisi hiç düşmez, her daim mutludurlar. Yay burcu kadınının en önemli özelliklerinden bir tanesi ise zekalarıdır. Bu özelliği sayesinde hep bir adım öndedir. Okumayı ve araştırmayı çok sever. Her konuda bilgi sahibi olmak ister. Yay burcu kadını bilgi sahibi olduğu konularda konuşup, yorum yapmayı severler. Onun dışında bilmedikleri bir konu hakkında yorum yapmayı sevmezler. Yay burcu kadını yeni şeyler keşfetmeyi çok sever. Doğayı, canlıları ve onlarla ilgilenmeye bayılırlar. Bu özellik onlara exstra bir güç sağlamaktadır. Dertlerine, sıkıntılarına hep pozitif yaklaşıp, çözüm bulan bir burçtur. Özgürlüklerine çok düşkündürler.

Yay Burcu Kadını Özellikleri

Yay kadını Seyahat etmeyi, yeni yerler keşfetmeyi severler. yay burcu kadınları çok sosyal insanlardır. Çabuk arkadaşlık kurarlar ve çevreleri tarafından sevilirler. Yay burcu kadınları kendilerine bakmayı çok severler. Her daim bakımdadırlar. Spora olan ilgileri de bir hayli fazladır. Yay burcu kadını Emir almaktan çok fazla hoşlanmazlar. Bu nedenle emir veren işlerde çalışmayı pek fazla tercih etmezler. Bu durum onların yapılarına ters bir durumdur. Yay kadını aşk hayatında daha çok mantık yoluyla ilerlemektedir. Fiziksel anlamda kendine bakan bir burç olduğu için karşı tarafın da kendisine bakmasını, bakımlı olmasını ister.

Yay burcu kadını tamamiyle kendi gibi biri olsun ister karşısında. Zeki, ince düşünen erkekler hep ilgi odağıdır. Yay burcu kadını para konusunda çok fazla Tutumlu değillerdir. Para biriktirmeye değilde harcamayı severler. Anı yaşamayı severler. Para bir Yay burcu kadını için yeni yerler keşfetmek, gezmek, eğlenmek anlamına gelir. Yay burcu kadınları özgürlükçü bir yapıya sahip oldukları için aşırı sahiplenici, kıskanç, kısıtlayan erkekleri hayatlarında asla istemezler. Sorumluluk almayı sevmez bir Yay burcu kadını. Sorumluluk aldığı zaman, kendini baskı altında, kısıtlanmış hisseder. Her zaman en doğruyu en dürüstçe söyler. Başkalarının insafına kalmaz ve her şeyi tek başına yapar. Kimseden bir beklentisi olmaz. Yay burcu kadını, korunmayı ve ilgilenilmeyi sever. Yalnız işine karışılması yay burcu kadınının pek hoşuna gitmez.

Yay burcu bir insanı hayatından çıkarmışsa, o kişi Onun için biter. Çıkardığı kişi hayatında hiç olmamış gibi yaşamına devam eder. Karşısındaki insanın yalan söylediğini çok çabuk anlayabilir ve asla tahammül edemez. Yay burcu kadını birisi ile tanışır tanışmaz onunla ilişki kurup kuramayacağını hemen anlar. En sevmedikleri özellikleri, genelde her şeyden çok çabuk sıkılmalıdır. İlgileri çok çabuk dağılır. Çok pozitif olduklarından, çok nadir üzülürler ve Böyle zamanlarda hep yalnız kalmayı tercih ederler. Yay burcu kadınları yardım etmeyi çok severler. Yardım ettikleri zaman kendilerine daha iyi hissederler.

Kova Burcu Özellikleri

Yay burcu kadınları konuşmayı çok fazla severler. Konuşmak onlar için vazgeçilmezdir. Yay kadınları verdikleri sözü bazen tutmazlar. Sorumluluk sahibi olmak istemediklerinden dolayı, söz tutma konusunda da pek iyi sayılmaz yay burcu.

Yay burcu erkeği özellikleri

Yay burcu erkeği, çok enerjik, neşe dolu, Çalışkan, zeki ve Konuşkan bir burçtur. Yay burcu Ateş Burcu olduğundan dolayı, hayata daha pozitif bakarlar. Bir yay burcu erkeği için dürüstlük adalet çok önemlidir. Hayatlarında her daim dürüst insan olsun isterler. Haksızlığa hiç gelemezler ve bu konuda sonuna kadar giderler. Yay burcu erkeği, zaman zaman çok dindar olabilir. yay burcu erkekleri, tıpkı yay burcu kadınları gibi özgürlüklerine çok düşkündürler. Hayatlarında kıskanç, sahiplenme duygusu yüksek olan insanlar istemezler. Özgürlükçü yapıda olduklarından dolayı, sıkıldıkları insanlardan ve mekanlardan çabucak uzaklaşırlar.

Yay burcu erkeği spor yapmayı çok sever. En çok tercih ettikleri sporlar; binicilik, dağa tırmanış, yamaç paraşütü, gibi aktivitelerden çok fazla keyif alırlar. Yay burcu erkeği, gezmeyi, eğlenmeyi, yeni yerler keşfetmeyi çok severler. Yay burcu erkeği, çok eğlenceli olduklarından onların yanındayken asla sıkılmazsınız. Son derece arkadaş canlısıdırlar. Konuşmayı çok sevdiklerinden dolayı, bu özelliği bazı insanlara itici gelip onları sıkabilir.

Yay burcu erkeği gerçek aşkı dileyen bir burçtur. Karşındaki insanda eğlenceli, pozitif ,enerjik olsun ister. Bunun aksi olan insanlarla pek fazla anlaşamazlar. Yay burcu erkeği, para konusunda hiç tutumlu değillerdir. Çok hızlı para harcarlar ve bu konuda sorun yaşayabilirler.

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir