Hangi burcun erkeği aldatır?

Hangi burcun erkeği aldatır?

Aldatılmak hemen herkesi olumsuz olarak etkileyen kabus gibi bir durumdur. Bildiğiniz gibi ilişkinin temel yapı taşı olan güven duygusunun zedelenmesi, ilişkinin sonunu getirirken kişide büyük travmalara da neden olabilir. Özellikle aldatma eylemini erkekler gerçekleştirdiği için kadınların partner seçimi yaparken dikkatli olmanız gerekir. Hangi burcun erkeği aldatır?

Hangi burcun erkeği aldatır?

Kadınlar evleneceği kişileri seçerken; fiziğine, tavırlarına ve mesleğine dikkat eder. Peki, burcuna? Bazı burçlar daha sadık olurken bazı burçların çapkınlığı hemen herkes tarafından bilinir. Siz de ilişkinizin uzun sürmesi için partnerinizin burcuna dikkat etmeniz gerekiyor. Peki, Hangi burcun erkeği aldatır?

Koç Burcu Erkeği

Her daim yeniliklere açık olan cesaretiyle ön plana çıkan koç burcu erkeğinin sadakat anlayışı biraz farklı diyebiliriz. Özellikle rutinden sıkıldığından dolayı yeni kişiler tanımayı isteyen koç burcu erkeği bu durum için mevcut ilişkisini bile riske atabilir. Hem gergin hem de inatçı yapısıyla ön plana çıkan Koç burcu erkeği sinirlendiği zaman ilişkisini çıkmaza doğru sürükleyebilir.

Boğa Burcu Erkeği

Padişahlar gibi yaşamayı seven, hayatın tadını çıkarmayı seven boğa burcunun eş seçimi yaparken duyguların dışında mantığı ön plana çıkar. Hem hayatından hem de ilişkisinden memnun olan boğa burcu erkeği sadakat yemini etse de emin olamayız.

İkizler Burcu Erkeği

Oldukça hareketli, yenilikçi ve sosyal olan ikizler burcu erkeğinin sadakat konusunda pek iyi anıldığı söylenmez. Flört etmeyi sevdiğinden dolayı uzun süreli ilişkilerin adamı değildir. İstisnalar yok demek elbette doğru olmayacaktır. İlişkiye başlarken karar verme konusunda zorlandıklarından dolayı kadınların ömrünü kısaltarak onlara cinnet geçirtebilir.

Yengeç Burcu Erkeği

Yengeç burcu erkeğinin ilişkideki önceliği şüphesiz sevgi ve güven olmaktadır. Partnerine her daim sadık olan riske girmekten ve kırıcı olmaktan korkan yengeç burcu erkeği partnerini kolay kolay aldatmaz. Fakat aşık olursa tabi işler değişebilir.

Aslan Burcu Erkeği

Aslan burcu erkeğinin güzel olan hemen her şeye ilgisi vardır. Güzel yemek, güzel manzara, güzel kadın onların vazgeçilmezleri arasındadır. Kişisel bakımına ve kılık kıyafetine özen gösteren Aslan burcu erkeği kral ruhlu tanımına uyan bir erkektir. Aldatma potansiyeli yüksek olan aslan burçlarıyla ilişkiniz varsa dikkat etmeniz gerekiyor.

Başak Burcu Erkeği

Sadık profiliyle ön plana çıkan başak burcu erkeği aldatmaya niyetlense bile kar zarar hesabı yaparak adım atar. Eleştirili yaklaşımlarından dolayı kimseyi kolayca beğenmeyip, ince eleyip sık dokurlar. Aldatmak onun için bir risk olmakla beraber o riske asla girmezler.

Terazi Burcu Erkeği

Sanatçı ruhlu ve ince zevkli olan terazi burcu erkeğinin sadık olduğundan çok emin olamıyoruz. Onu etkilemek oldukça zor olduğundan dolayı etkilendikten sonra vazgeçmesi de zor olacaktır. O anki durumun artı ve eksilerine göre karar vereceğinden ötürü sadakatine kefil olmak zordur.

Akrep Burcu Erkeği

Libidosu en yüksek olan burç olan akrep burcu sınırları ve sırları olan bir burçtur. Kolay kolay partnerini aldatmayan akrep burcu erkeği partneriyle mutluysa problem yok. Ama mutsuzsa mutlu olacağı bir insanı bulana kadar devam eder.

Yay Burcu Erkeği

Daldan dala atlayan karakteriyle ön plana çıkan yay burcu için tek dalda durmak zordur. Yeniliklere ve maceralara olan ilgisi onu aldatmaya iteceğinden dolayı hayatının parçasının aldatma olduğunu söylemek doğru olacaktır. Aldatmanın kitabını baştan başa yazan yay burcu erkeğine dikkat edin.

Oğlak Burcu Erkeği

Partnerine, evine, işine sadık olan oğlak burcu erkeği aldatmayı düşünmez. Onun için aldatma hem zaman kaybı hem de nakit kaybıdır. İlişkilerine de işi gibi odaklandığından dolayı bir ilişkiyi sonlandırmadan başka bir kişiyle uğraşmayacaktır.

Kova Burcu Erkeği

Kova burcu için aldatma kelimesinin tanımı önemlidir. Eşine sadakatiyle bilinen kova burcu erkeği ilişkisinde içine sinmeyen herhangi bir davranışta veya durumda kolayca partnerinden uzaklaşarak yeni aşklara yelken açabilir. Sizi aldatsa bile sizi ikna edecek açıklaması hep vardır.

Balık Burcu Erkeği

Balık burcunun yönlendirilmeye ve baştan çıkarılmaya ihtiyacı vardır. Balık burcu sizi aldatıp sonunda pişman olabilir. Bu vicdan azabıyla daha da yanlış kararlar verebilir ve yoldan çıkması an meselesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir