Burçların Aşk Hayatı Nasıldır?

Burçların Aşk Hayatı Nasıldır?

Burçların Aşk Hayatı Nasıldır? sorusu özellikle yeni bir ilişkiye başlayacak kişiler tarafından araştırılmaktadır. Biz sizler için bugün Burçların Aşk Hayatı Nasıldır? sorusunun cevabını burç burç değerlendirerek vermek istiyoruz. İşte, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu aşk hayatı ile ilgili detaylı bilgiler…

Koç Burcu Aşk Hayatı

Koç Burcu Aşk Hayatı hemen herkesin merak ettiği konulardan olmayı başarmıştır. Bildiğiniz gibi koç burçları romantik olmakla beraber ilişkilerinde iç güdüsel olmayı severler. Hemen her duygunun hakkının vererek yaşamayı aynı zamanda bu duyguları yaşatmayı isterler. Acısını, üzüntüsünü, neşesini hep yüksek enerjiyle yaşayan biridir. İlişkileri içinde yaşadıkları iniş çıkışlarla adından bahsettirirler. Duygularını her daim açığa çıkarmak onlar için çok kolaydır. Samimiyetini ve çocuksu yanlarını partnerine sunmayı çok severler. Özellikle meydan okumak, rekabet, eğlence hoşuna gitmektedir. Partnerine her daim sahiplenici tavırlar sergilemesiyle ön plana çıkan koç burcunun durağanlık hiç bir alanında yoktur. Sıradan ve pasif bir ilişki onun hevesini kaçırmakla beraber aşk fırtınasını çok severler.

Koç Burcu Hangi Burçlarla Uyumludur?

Koç burcu, ateş burcu olan Aslan ve Yay burcuyla çok uyumludur. Bu iki burç arasında olan ilişki dinamik bir ilişki olmaktadır. Kova ve ikizler burcu insanlarıyla arasında duygusal açıdan bir akış olmaktadır. Aynı zamanda eğlenceli ve yaratıcı tavırlarıyla ön plana çıkan koç burçları yengeç, oğlak ve balık burcuyla uyumsuz bir ilişki yaşar. Anlaşmazlıkları gündeme gelmekle beraber ilişkilerinde duygusal tıkanıklıklar yaşaması oldukça normaldir. Terazi burcu, koç burcunun zıt burcudur. Zıt kutupların birbirini çektiğini düşünürsek birbirlerinden öğrenecekleri çok şey vardır. Ben demek yerine biz demeyi koç burcu terazi burcundan öğrenebilir.

Boğa Burcu Aşk Hayatı

Boğa Burcu Aşk Hayatı araştırılmaya başlandı. Boğa  burcu insanın romantik olmakla beraber partnerini sahiplenen bir yapıya sahiptir. Bu sebeple ilişkide sosyal olmakta zorlanacaktır. Zaten genelde dışa dönük bir karakter değildir. Aşırı kıskançlıkla partnerinin boğulmuş ve engellenmiş hissetmesine neden olabilir. İkili ilişkide güvenilirliği ve cinsel cazibeyi ön planda tutmaktadırlar. Onlar için tensel zevk çok önemlidir. Özgür ve değişken bir ilişkiyi sevmez. Uzun soluklu ilişkileri sevmekle beraber engeller onu kolay kolay yıldırmaz. Ayrılmak, terk etmek ve partner değişmek çok zordur.

Boğa Burcu Hangi Burçlarla Uyumludur?

Boğa burcu insanı diğer burçlarla uyumu dikkat çekmektedir. Başak burcu ve Oğlak burcu ile uyumlu olmaktadır. Aynı zamanda yengeç ve balık burcu ile de karşılıklı verim sağlarlar. Özellikle Akrep burcu ile birbirinden öğrenmesi gereken konular bulunmaktadır. Boğa burcu için manevi derinliğin ve duygusal dünyanın kapıları açılacaktır. Kova, İkizler, Terazi, Aslan, Koç ve Yay burçlarıyla aralarında uyumsuzluk ve inatçılık olabilir. Bu burçlarla arasında olan hareketli ve enerjik doğalar boğa burcunun konforuna düşkün olmaktadır.

İkizler Burcu Aşk Hayatı

İkizler burcu aşk hayatı bakımından önemlidir. Partneriyle kolayca konuşmayı ve aşk üzerine beyin fırtınası yapmayı sevmektedir. Romantizm ve aşırı duygusallık onu cezbetmemektedir. Mizah anlayışı oldukça gelişmiş olan ve öğrenmeye açık olan insanlara doğru çekileceklerdir. Hem akıllı hem zeki hem de kendini bilen insanlarla bir arada olmayı severler. Hareketli yapısıyla ön plana çıkan ikizler burcu eğlenceli karakteri ile bulunduğu ortamlarda dikkat çekerler. Gizemli karakterler onu çok rahatsız edecektir. Aşkta devamlılığı sağlamakta zorlanması olası bir durumdur. Toplum içinde rahatlıkla geniş çevre edinen ikizler burcu romantik ilişkisi ve sosyal çevresi arasında kalabilmektedir.

İkizler Burcu Hangi Burçlarla Uyumludur?

İkizler burcu terazi ve kova burcu insanıyla rahatlıkla iletişim kurmakla beraber birbirlerini iyi anlarlar. Koç ve Aslan burcu insanlarıyla eğlenceli bir ilişki ortaya çıkar. İlişki eğer daha çok içe kapalı değil de dışa dönükse ikizler burcu daha mutlu olacaktır.

Yengeç Burcu Aşk Hayatı

Yengeç burcu aşk hayatı uzun soluklu ilişkileri sever. Kalıcı ilişki peşinde olan yengeç burcu koruyucu yapıda ve ailevi değerlere önem veren insanlardan oluşur. İlişkilerde partnerinin desteğini almayı bekleyen yengeç burcu kırılgan doğası nedeniyle her daim destek almayı seveceklerdir. Zaman zaman bu durumu aşırıya kaçırarak hem kaygı hem de takıntı yapacak şekilde bir hale gelmektedir. Duygularını dolaylı yoldan ifade ettiğinden dolayı partneri onu anlamakta zorlanır. Bazı zaman duygusal tepkilerini karşı tarafa yansıtmakta zorlanan yengeç burcu insanı romantik ilişkiyi sever.

Yengeç Burcu Hangi Burçlar İle Uyumludur?

Yengeç burcunun Balık ve Akrep burçlarıyla aralarında rahat enerji akışı vardır. Birbirini en iyi anlayan onlardır. Başak ve Boğa burcu insanı ile kendini güvende hissetmektedir. İlişki içlerinde olan sahiplenici yaklaşımları Yengeç burcuna kendini iyi hissettirir. Yengeç burcu insanına itici gelebilmektedir. Kova burcu ve Yay burcu insanlarının özgür doğasıyla ilişkide olan bağımsızları güven duygusunu zorlayacak.

Aslan Burcu Aşk Hayatı

Aslan burcu aşk hayatı insanların aşk hayatında genellikle enerjik etkilemektedir. Partneriyle hayat sahnesinde aşkla dans etme arzusunda olmaktadır. Bunun için de onun gösterişli dünyasına ayak uydurmanız gerekiyor. Onların partnerinden beklentisi takdir görmektir. Kendisini partnerine romantizmin etkisiyle daha mutlu olacaktır. Partneriyle hayatın tadını çıkarmayı isterler.

Aslan Burcu Hangi Burçla Uyumludur?

Koç burcu ve yay burcu insanlarıyla uyumlu bir ilişki yaşayabilirler. Kolayca birbirini anlarlar. Fakat Aslan burcu ilişkininin iplerini eline almak istediği için ateş elementleriyle bu konuda anlaşamazlar. Terazi burcu ve ikizler burcu insanları ile uyumlu ve enerjik olarak karşımıza çıkar. Su grubu burçları olan Yengeç, Akrep ve Balık burçlarıyla iyi anlaşabilir.

Başak Burcu Aşk Hayatı

Başak burcu insanı ikili ilişkisinde oldukça romantiktir. Partnerini akıllı ve yardımsever olarak bekleyen Başak burcu estetik algısı olan bir burçtur. Duygusallığını ilişkide ortaya koymamaktadır. Partnerinden duygusal bir yaklaşım göremediği zaman geriye doğru çekilir. Aradığını bulduğu zaman gerçekçi tavırlarla partnerini de mutlu eder. Mantığına yatmayan bir ilişkinin içinde bulunmaz.

Başak Burcu Hangi Burçla Uyumludur?

Balık burcuyla çok iyi anlaşan Başak burcu ilişkilerinde dengeyi severler. Birbirini olduğu gibi kabul ederlerse her iki tarafta tatmin olacaktır. Partnerini olduğu gibi kabul ettikleri takdirde her iki tarafında tatmin olacağı bir ilişki yaşanacaktır. Akrep ve Yengeç burçlarıyla uyumlu etkileşimleri olan Başak Burcu ilişkilerinde bazı zorlanmalar yaşayabilir.

Terazi Burcu Aşk Hayatı

Terazi Burcu Aşk Hayatı merak edilmektedir. Terazi burcu insanının en belirgin özelliği ilişki odaklı olmasıdır. Bundan ötürü sıklıkla partner değiştirmektedir. Adil bir ilişki anlayışı vardır. Karşılıklı özveriyi gözetmektedir. Sevmek ve sevilmek kendi isteğiyle partner arayışı olmaktadır. Terazi burcu insanın dikkatini çekeceğinden ötürü ilişkilerinde de estetik değerler gözetir. Barışın insanı olan terazi burcu dolayısıyla ilişkilerde uyum içindedir. Bazı terazi burçları insanları da hayallerindeki partnerini idealize etmek için ayarladığından ötürü önemlidir.

Terazi Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır?

İkizler ve Kova Burçlarıyla uyumlu bir ilişki götürebilmektedir. Terazi burcu insanı barışı temsil etmektedir. İlişkilerinde siyah ve beyazın ahengini yaşamaktadır. Birbirlerini aynalar ile tamamlarlar. Koç burcunun sansürsüz iletişim şekli bu insana kendi isteklerini dile getirme konusunda yol gösterici olmaktadır.

Hangi Burçlar Birbiriyle Uyumlu?

Akrep Burcu Aşk Hayatı

Akrep Burcu romantik ilişkiler yoluyla hayatlarında ciddi değişimler yaşarlar. Aşkta tutkulu olmakla beraber bir burcun insanı ilişkilerinde yoğun duygular yaşamaktadırlar. Aşkta tutkuludur bu burcun insanıdır. Akrep burcu için başlangıçlar risk içerirken, ayrılık kelimesi de onların lugatında ölüm anlamına gelir. İlişki esnasında karşılaştığı tüm sorunlara rağmen, ilişkisini yaşatmak için mücadele edecektir.

Akrep Burcu Hangi Burçlarla Uyumludur?

Akrep Burcu hangi burçlarla uyumludur? Yengeç ve balık burcu insanlarıyla iyi anlaşan akrep burcu boğa burçları karşıt burcu olduğu için genelde anlaşmaktadırlar. Boğa burcu insanının huzur veren yapısı ona çok iyi gelmektedir. Terazi burcu insanı ile anlaşmaları değişkenlik göstermektedir. Oğlak ve Başak burcu insanıyla uyumlu olan Akrep Burcu birbirini besleyip büyütürler.

Yay Burcu Aşk Hayatı

Yay burcu aşk hayatında hareketlidir. Bu burcun insanının istediği partner aslında kafadar ve ince ruhludur. Bundan dolayı partneriyle yolda yürürken bile aşk onun için önem arz eder. Onun macera tutkusunu ayakta tutacak bir partnerle zaman geçireceklerdir. Aşkta da çapkınlığa eğilimli olan yay burçları sinsi olmamakla beraber oldukça rahat olmaktadır. Romantik ilişkilerden beklentisi aşkın felsefesini paylaşacağı gibi aynı zamanda aşk hayatında bir takım güvensizlikler yaşayabilir.

Yay Burcu Hangi Burçlarla Uyumludur?

Yay burcu Koç ve Aslan burcu insanlarıyla ilişkileri enerjik bir şekilde ilerlemektedir. Kova burcuyla kendini harekete geçiren kişilerden bir şeyler öğrenmeye meraklı olmaktadır. İkizler burcu ile karşıtlık yapan yay burcu, ikizler burcunun partnerliğinde bilgi edinecektir. Boğa burcu insanı çok sabittir ve hareketli yaşamı tercih etmektedir. Bu sebeple yay insanı boğa burcuyla anlaşmada zorlanabilir.

Oğlak Burcu Aşk Hayatı

Aşk hayatı içince düşündüğümüzde duygusal değil de mantık zemininde bir ilişki kurmayı isteyecektir. Oğlak burcu insanı partner olarak güvenilir ve olgun insan ister. Romantik ilişkilere bakış açısı ciddidir. Duygusallığa önem vermeyen Oğlak Burcu sadelikten yana olmaktadır. Toplum içinde statü sahibi olan başarılı insanı etkileyecektir.

Oğlak Burcu Hangi Burçlarla Uyumludur?

Boğa burcu ve Başak burçlarıyla kendini rahat edecek olan Oğlak burçları, Yengeç burçları ile de tamamlamaya çalışacaklardır. Balık ve Akrep burçları ile de birbirini kolayca anlamaktadır. Terazi ve koç burçlarıyla anlaşmazlıklar gündeme gelmektedir. Oğlak burcu kendinden emin bir borçtur.

Kova Burcu Aşk Hayatı

Kova Burcu insanı için aşk Arkadaşlık anlamına gelir. Romantik ilişkilerinde partneriyle arkadaş olmak Kova burcu için insanı için önem arz eder. Aşkını partnerine yaşatan nadir burçlardır. Aşka yaklaşımı oldukça özgün olmaktadır. Bilinen aşk tanımlaması önem arz eder. Zihinsel aktivitelerini aktif tutacaktır. Romantizmden ziyade benzersiz bir ilişki modeli onlara göredir. Partneriyle aşkın evrensel değeri onun hayali olmaktadır.

Kova Burcu Hangi Burçlar İçin Uyumludur?

Kova burcu, İkizler ve Terazi burcuyla uyum sağlarlar. Koç, Aslan ve Yay Burçları ile ilişkide enerjisini ortaya koymaktadır. Boğa ve Oğlak burçlarıyla uyumlu olmamakla beraber anlaşamamaktadır. Başak burcu insanının düzen ihtiyacı olduğundan dolayı Kova burçları özgür doğalarında hoş karşılanmamaktadır.

Balık Burcu Aşk Hayatı

Balık Burcu Aşk Hayatı hayallerindeki aşkı hissedeceği ve yaşayacağı bir ilişki ister. Aşkın tanımı onlar için masal dünyasına açılmaktadır. Balık burcunun yaşadığı platonik aşk gündemde yer almaktadır. Yaşadığı olaylar aşk ve özlemle beraber yaratıcılık ortaya çıkacaktır. Aşk denilince balık burcu evlilikte güven istemektedir.

Hangi burcun erkeği aldatır?

Balık Burcu Hangi Burçlar İle Anlaşır?

Balık burcu, Başak burcuyla tamamlanır. Birbirlerinin eksik yönünü öğrenmektedirler. Yengeç burcu ve Akrep burcuyla duygusal bağ kurabilirler. Oğlak burcunu dengeye gelerek, sağlamlaştığını hissetmektedir. Aslan burcu, koç burcu ve yay burçlarıyla balık burcunun doğası bağdaşabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir