Hangi Burç Aşka Daha Yakın Olacak?

Burçlar yıldızlar ve insanlar arasında ki etkiden ortaya çıkmıştır. İlk insanlar için öne çıkması çok eski tarihlere eski mısır’a kadar uzanır. O zamandan bu yana yıldızların ve gezegenlerin hareketleri gözlemlenerek insanların hal ve hareketleri yorumlanmaya başlanmıştır. Burçlar sizlere gelecek ile ilgili birçok bilgi verir. Yeni bir aya girerken evren üzerinde birçok gel git yaşanacak. Bu kadar gel git sizlerin yaşamını ve aşk hayatını çok fazla etkileyecek. Peki, nisan ayı hangi burçlara aşk getirecek?

Koç burcu

Koç burcu çok durgun ve monoton geçen bir aydan çıkıyor. Bu ay koçlar için fazla bunaltıcı geçti ve aşk hayatlarında çok etkilenme oldu. Yeni ayda ise koç burçlarına aşk ile ilgili yeni haberler vermek isterdik ama maalesef koç burcu yeni ayda aşk burcu olmayacak. Bu ay onlar için daha çok iş ile ilgili atılımların olduğu bir ay olacak ve aşk hayatları olduğu gibi devam edecek. Koçlar ilişkilerine yeni aya girmeden çeki düzen verse çok iyi olur çünkü nisan ayı ile birlikte işten aşka vaktiniz olmayacak.

Boğa burcu

Boğalar koç burcuna göre bu işten daha karlı çıkacak. 14 Nisan boğa burcu için tam anlamı ile aşk konusunda devrim olacak. Bu ay içerisinde sizlere aşk denince pek de söz hakkı gelmedi. Yeni ay içerisinde aşk konusunda bütün ipler sizlerin eline dönecek. Sizlerde özellikle öfke konusunda daha temkinli ve kontrollü olarak aşka atılan adımlarınızı sağlama çıkarın. Aşk konusunda üzerinize gelinebilir ve fazla ilgi, sizlerde bir şüpheci durum doğurabilir. Bu noktada karşınızdakine ne kadar çok güvenirseniz o kadar çok kazanırsınız.

İkizler burcu

Sakin ve çelişkili bir burç olan ikizler burcu için aşk süreci çok yoğun ve gel gitler içinde olacak. Bu ay içerisinde sizlerde karakteristik özelliğiniz olan şüpheci yanınıza güvenecek ve aşk konusunda adımları geriye atacaksınız. Şu anda kafanız da bu kadar çok soru olması sizleri rahatsız ediyor ama yeni ay içinde aşk hayatınızda daha somut adımlar olacak. Bu soruların cevapları olumlu yönde olabileceği kadar olumsuz yönde de olabilir. Sizler kararlarınız konusunda ne kadar kendinize güvenirseniz aşk hayatında yeni ay sizlere o kadar şans getirecektir.

Yengeç burcu

Yengeç burçları aşk konusunda yeni ay içerisinde en şanslı burçlardan olacak gibi duruyor. Sizlerin en enerjik ve ılımlı olduğunuz bir ay içene giriyoruz. Bu ay ile birlikte sizlerde daha çok insan tanıyacak ve sürekli artı yönde hareket edeceksiniz. Aşk hayatınızda sıkıcılığa yer olmayacak ki bu tam da sizlerin aradığı bir hikâye. Siz yengeçlerden tek isteğimiz bu ay da olumlu enerjilerin verdiği heyecan ile birlikte çok ani kararlar vermemeniz. Bu durum da sizler ilerisi için yanlış adımları doğru olarak da görebilirsiniz.

Aslan burcu

Sağlam bir karaktere sahip olan aslan burcu aşk ile ilgili bütün şansınız bu ay içerisinde kullanmış gibi gözüküyor. Onlar için yeni ay da bir aşk gözükmüyor. Bu demek değildir ki aşk ile ilgili sorun yaşayacak; aslan burcu için her şey kaldığı yerden devam edecek. Aşkı sıkıcı gidiyor ise sıkıcı olarak, iyi gidiyorsa iyi olarak devam edecek. Aslan burcu için bu ay daha çok karar ayı olacak ve iş noktasında yeni kararlar vermek zorunda kalacak. İş noktasında atacağı adımlardan pek de aşk noktasına vakti kalmayacak.

Başak burcu

Başak burcu aşk burcu olmaya devam edecek, bu burç genel olarak hassas bir burç olması ile bilinir. Bereket tanrıçası sonunda ilham verdiği burca tam anlamı ile dönmeye başladı. Bu ay başak burcu için aşkın zirvesinde yer alacağı bir ay olacak. Başak burcundan birçok kişiyi bu ay içinde evlenirken ve ya nişan gibi resmi, törenler içerisinde göreceğiz. Onlar için en güzel aylardan bir tanesi bu ay olacak ve resmi adımlara imzalar atılacak. Başaklar için aşk ayı nisan ayı olacağa benziyor. Sizler bu ayın bütün bereketinden fayda sağlayacaksınız.

Terazi burcu

Terazi burcu karakteristik yapısından kaynaklı adaletsizliklere dayanamaz. Bu ay içinde onlara üzücü haberlerimiz var. Aşk onlardan nisan ayında çok uzak duracak. Terazi burçlarına bu ay içerisinde haksızlıklar yapılacak ve onlar nezaket dilini sivri bir dile çevirebilir. Bu şekilde davranışlar terazi burçları için ayrılıklara yol açabilir. Terazi burçlarına tavsiyemiz ilişkilerde doğru kararlar alınacak ay bu ay değil. Sizler bu ay içerisinde kimseyi en başta kendinizi kırmadan yola devam etmeye çalışın. Üzeriniz de yük her an daha fazla olmaya başlayacak. Sizler için kolay olmayan bir ay başlıyor ve gerçekten sizleri doğru yola sabrınız çıkaracak.

Akrep burcu

Akrep burçları zor bir aydan geçti, özellikle iş hayatlarında yaşanan değişimler aşk hayatlarını da bir hayli etkiledi. Geçen ay aşk onlarda neredeyse tamamen elini ayağını çekmişti ama bu ay işler yoluna girmeye başlayacak. İş hayatınızda yaşanan değişimlerin olumlu yönde ilerlemesi sizlerin daha öne çıkmasını sağlayacak. Sizler aşka olan inancınızı bu ay içerisinde yeni baştan kazanacaksınız.  Yapacağınız işlem çok ama çok basit ayak ayak üzerine atın ve aşk hayatınızda en doğru olan insanı seçip ona doğru ilk adımı atın. Akrep için ilk adımı atma vakti geldi.

Yay burcu

Yay burcu için aşk hayatında karar vakti geliyor. Burç karakteri olarak zor karar veren bir burç olsanız da bu ay içerisinde maalesef hızlı kararlar vermeniz gerekiyor. En başta da dediğimiz gibi yay burcu için tam anlamı ile karar verme vakti başladı. Aşk hayatınızda çekingen davrandığınızı biliyoruz ama artık o rolden çıkmak zorunda olduğunuzu unutmayın. Sizler en doğru kararı en hızlı şekilde verecek ve resmi adımlar atacaksınız. Kabul ettiğiniz kararlar aşkı evlilik aşamasına sokacaktır. Hayır dedikleriniz ise ayrılığa yol açabilir. Yay bu ay ortada kalacak ama ortada kalma şansı pek olmayacak.

Oğlak burcu

 Oğlak burcu bir ay içinde iki farklı hale bürünecek, sadakat ve ihtiras aynı anda yaşanması çok zor olan durumlardır ama oğlak burcu bunu bu ay yaşayabilir. Tam olarak açıklayalım, ayın ilk yarısı evli olanlar için geri dönüş ve sadakat ayı olacak ve bu onlar için çok iyi olacak. Ayın ikinci yarısında Venüs tam tersi bir yöne girecek ve bundan oğlak burcu çok etkilenecek, oğlak burçlarında özellikle evli olmayanlar ayın ikinci yarısında dikkat etsinler. Karşılıklı güven sizleri bu yolda ne kadar götürür bilinmiyor. Sizler için karışık bir ay olacak, yapmanız gereken ise düşünmeden ve emin olmadan adım atmamak.

Kova burcu

Kova burcu daha çok toplayan ve derleyen bir burç olarak öne çıkar. Aşk hayatı noktasında tıpkı koç burcu gibi kısır bir ay geçirecek olan kova burcunda aşk yerine para gözüküyor. Aşk da kaybetmiş olabilirsiniz ama kumarda çok fazla kazanacaksınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Hayatın Vazgeçilmezi Burçların Özellikleri

Balık burcu

 Balık burcu duygusal olan bir burçtur ve sürekli gözleri yaşlı olarak anılır. Bu ay onlar için özellikle yay burcu ile yakınlaşma doğuracak gibi gözüküyor. Aşk hayatınızda yeni adımlar olabilir ve sizlerde bu ay içerisinde yeni kelimesini pek çok sıfatın önüne koyacaksınız. Bu ay içerisinde değişimlere hızlı adapte olmak zorunda olduğunuzu unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir